Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Katowice

Zachęcamy do zakupu kalendarzy na rok 2023

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zakupu naszych kalendarzy na 2023 rok. Wyróżniają się niezwykłymi fotografiami nadesłanymi na 27. edycję konkursu im. Włodzimierza Puchalskiego. Znajdziecie tam Państwo oznaczenia wschodów i zachodów słońca oraz informacje o zwierzynie, na którą można polować w poszczególnych miesiącach. Kalendarze są idealnym pomysłem na prezent. W tym roku mamy dwa kalendarze:

-ścienny duży 48×68 cm- 45 złotych brutto

-ścienny mały 32×45 cm- 35 złotych brutto

Jeśli koła łowieckie są  zainteresowane zamówieniem kalendarzy i odbiorem osobistym w siedzibie ZO Katowice ( tylko zamówienia zbiorcze od 5 sztuk), prosimy o zgłoszenia do dnia 22.11.2022 na adres mailowy zo.katowice@pzlow.pl z podaniem liczby kalendarzy; możliwość zakupu na fakturę na koło łowieckie

 

W przypadku późniejszych zgłoszeń  kalendarze zamawiają Państwo ( koła)  bezpośrednio na adres producenta: prenumerata@pzlow.pl, a w treści zamówienia prosimy o podanie informacji:

-liczba kalendarzy

-nr telefonu dla kuriera

-adres do wysyłki

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱