Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

L.p.

 Imię i nazwisko
1

Łukaszczyk Zygmunt

2

Szabla Kazimierz

3

Kędziora Tomasz

4

Miłek Zygmunt

5

Miśka Mariusz

 

Delegaci

Mandat 

Nazwisko i imię

001

Albertusiak Adam

002

Bałaga Eugeniusz

003

Baradziej Bartłomiej

004

Bartosik Łukasz 

005

Bartoszek Adam

006

Bednarek Bogdan

007

Berger Jan

008

Białas Grzegorz

009

Biliński Przemysław 

010

Bocianowski Andrzej

011

Borsuk Tomasz

012

Borys Adam

013

Brom Grzegorz

014

Bula Tomasz

015

Bulenda Michał

016

Cekus Grzegorz

017

Chochół Artur

018

Chrapka Jerzy

019

Chudy Lucjan

020

Cyankiewicz Piotr 

021

Cyrnal Marek

022

Czapka Dariusz

023

Dacka Robert

024

Dąbek Andrzej 

025

Deptuła Marcin

026

Domogała Lesław

027

Drozdowski Zbigniew

028

Duduś Andrzej

029

Dul Andrzej

030

Dydak Maciej

031

Dyszy Marek

032

Filipczyk Marek

033

Fojt Marcin

034

Furtek Roman

035

Gałka Marek

036

Gawdzik Michał

037

Gembalczyk Józef

038

Głowacki Piotr

039

Godoj Bernard

040

Grobarczyk Tomasz

041

Grochalski Krzysztof

042

Groworek Tomasz

043

Gubała Lech

044

Gumułka Andrzej

045

Hajduk Paweł

046

Hajduła Janusz

047

Hendryk Stanisław

048

Hink Grzegorz

049

Hławiczka Jerzy

050

Huta Tadeusz

051

Ibek Janusz

052

Jacek Jerzy

053

Janiczek Lesław

054

Janik Jerzy

055

Jaschkowitz Adrian

056

Jewak Aleksander

057

Jonderko Ryszard

058

Kamyk Adam

059

Kerbel Tomasz

060

Kędziora Tomasz

061

Kika Janusz

062

Kluczniok Eugeniusz

063

Kmiecik Janusz

064

Knapik Tomasz

065

Kołacz Jacek

066

Konieczny Krzysztof

067

Kopel Antoni

068

Kotnis Michał

069

Kozakiewicz Andrzej

070

Kozioł Szymon

071

Koziołek Andrzej

072

Koziołek Helmut

073

Kraska Ewa

074

Krawiec Aleksander

075

Kuczera Konrad

076

Kurakowski Roman

077

Kusz Stefan

078

Lipiński Sławomir 

079

Łukaszczyk Zygmunt 

080

Maćkowski Włodzimierz 

081

Masny Aleksander

082

Materzok Marian

083

Matyjaszczyk Adam

084

Mazur Krzysztof

085

Miciak Grzegorz

086

Mikołajczyk Jerzy

087

Miłek Marek

088

Miśka Mariusz

089

Muszczek Mariusz

090

Nowak Andrzej

091

Nowakowski Michał

092

Orman Stanisław

093

Osek Andrzej

094

Pająk Eugeniusz

095

Palut Dariusz 

096

Panfil Władysław

097

Paszenda Ryszard

098

Peroński Marek

099

Pietrasz Andrzej

100

Pietruszewski Jerzy

101

Piwowarczyk Paweł

102

Płachetko Dariusz 

103

Płachta Mieczysław 

104

Polończyk Krzysztof

105

Prokop Tadeusz

106

Redlisz Mirosław

107

Rembierz Józef

108

Rosak Przemysław

109

Siedlaczek Henryk

110

Siedlaczek Jerzy

111

Siwoń Rafał

112

Stępniewski Michał

113

Szabla Kazimierz

114

Szajter Ryszard

115

Sznajder Stefan

116

Taranowski Tomasz

117

Tomecki Ireneusz

118

Treter Mirosław

119

Truchan Mirosław 

120

Tryzna Mateusz

121

Tymowski Grzegorz

122

Utracki Grzegorz 

123

Utrata Tadeusz

124

Wagner Witold

125

Wardas Wiesław

126

Warocki Adrian 

127

Wodecki Waldemar

128

Wolny Cezary

129

Wszołek Stanisław

130

Zimny Zdzisław

131

Żagiell Jerzy

132

Żyłka- Żebracki Tomasz

133

Łyczykowski Krzysztof

134

Miłek Zygmunt

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LP

Nazwisko i imię 

1

Pietrasz Andrzej

2

Jewak Aleksander

3

Grochalski Krzysztof

4

Taranowski Tomasz

 

Kapituła Odznaczeń Łowieckich

LPImię i nazwisko
1Antoni Kopel – Przewodniczący Kapituły Odznaczeń
2Michał Bulenda – Sekretarz Kapituły Odznaczeń
3Andrzej Kozakiewicz
4Janusz Przybylski
5Józef Gembalczyk
6Tadeusz Prokop
7Stanisław Wszołek