Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

  1. Przewodniczący: Maryla Wic
  2. Wiceprzewodniczacy: Dorota Parka
  3. Szef sekcji retriverów: Tomasz Kliś
  4. Arkadiusz Waleczek
  5. Zdzisław Krawiec
  6. Sebastian Sułgut
  7. Tomasz Banyś
  8. Marcin Fojt
  9. Konrad Kuczera
  10. Robert Parka
  11. Karina Trelińska
  12. Marcin Jaros
  13. Robert Mażniak
  14. Marek Czerwiński
  1. Przewodniczący: Michał Góral
  2. Przedstawiciele PZŁ: Aleksander Jewak, Sławomir Mroczek, Witold Brągiel, Jerzy Chrapka, Michał Gawdzik
  3. Przedstawiciel Marszałka Województwa: Szymon Kozioł
  4. Przedstawiciele Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych: Krzysztof Wiśniewski, Grzegorz Adamczyk, Cezary Wolny
  5. Przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji: Bogusław Sobota
  1. Przewodniczący: Arkadiusz Boczkowski
  2. Zastępca Przewodniczącego ds składu sędziowskiego: Sławomir Wic
  3. Zastępca Przewodniczącego ds mediów i komunikacji społecznej: Marcin Stokłosa
  4. Zastępca Przewodniczącego ds strzelań MOP i parkurowych: Piotr Dytkowski
  5. Członkowie: Józef Gembalczyk, Paweł Hetmańczyk, Eugeniusz Bałaga, Denis Hink, Roman Bernacki, Łukasz Matuszczak, Michał Olender, Grzegorz Miciak, Michał Bogdański, Szymon Krakowski, Jarosław Szczepański, Tomasz Kściuk, Marcin Śląski
  1. Przewodniczący: Przemysław Kuch
  2. Zastępca Przewodniczącego: Arkadiusz Głąb
  3. Marek Handzlik
  4. Dariusz Kalarus
  5. Tomasz Kurek
  6. Michał Nowakowski
  1. Przewodniczący: Marek Woźniak
  2. Krzysztof Szczypiński
  3. Agnieszka Pyc
  4. Witold Rosa
  5. Ireneusz Wasilewski
  6. Andrzej Bednarczyk
  7. Tomasz Zawadzak
  8. Aleksander Skrzydłowski
  9. Grzegorz Otrzonsek
  1. Przewodniczący: Kazimierz Szydło
  2. Mariusz Góral
  3. Jerzy Hławiczka
  4. Paweł Kaleta
  5. Konrad Kuczera
  6. Krzysztof Lysik
  7. Piotr Tetla
  8. Grzegorz Cekus
  9. Wiesław Góral
  10. Piotr Wosinek
  11. Marek Dynowski
  1. Przewodniczący: Tomasz Kędziora
  2. Zastępca przewodniczącego ds. promocji łowiectwa: Tomasz Borkowski
  3. Zastępca przewodniczącego ds. promocji dziczyzny: Mariusz Zalejski
  4. Zastępca przewodniczącego ds. edukacji: Jacek Kołek
  5. Zastępca przewodniczącego ds mediów: Piotr Piersiak
  6. Zastępca przewodniczącego ds informacji na stronie www: Andrzej Otrębski
  7. Zastępca przewodniczącego ds zdjęć: Marek Filipczyk
  8. Członkowie: Sonia Wilk, Tomasz Bula, Jan Gawdzik, Leszek Domogala, Wiesław Kucharski, Przemysław Waśniowski, Helena Łaska, Jan Nowak, Jerzy Szołtys, Grzegorz Utracki, Marcin Deptuła, Jacek Bara, Waldemar Marek, Jacek Matus, Elena Gorywoda, Liliana Chmielarska, Jurek Gut, Bogdan Domagała, Sebastian Janda
  1. Przewodniczący: Grzegorz Lewczuk
  2. Zastępcy Przewodniczącego: Franciszek Wylenzek, Wiesław Wardas
  3. Waldemar Bohosiewicz
  4. Witold Brągiel
  5. Jan Jaskot
  6. Mariusz Famuła
  7. Mateusz Branny
  8. Zbigniew Fijałkowski
  9. Stefan Kusz
  10. Marcin Kalka
  11. Dariusz Łabaj
  12. Dawid Morkisz
  13. Jan Biskupek
  14. Krzysztof Lysik
  15. Kamil Biziewski
  1. Grzegorz Lewczuk
  2. Franciszek Wylenzek
  3. Mariusz Famuła
  4. Hubert Wiśniewski
  5. Bernard Godoj
  6. Wiesław Kucharski
  7. Robert Motylewski
  8. Kamil Biziewski
  9. Rafał Drost
  10. Rafał Wycisk
  1. Przewodniczący: Wardas Wiesław
  2. Waldemar Bohosiewicz
  3. Witold Brągiel
  4. Szymon Brańka
  5. Henryk Grzesło
  6. Kamil Biziewski
  7. Ryszard Paszenda
  8. Sebastian Sułgut
  9. Kazimierz Szydło
  10. Mariusz Famuła
  11. Stefan Kusz
  12. Franciszek Wylenzek
  13. Tomasz Kurek
  14. Cezary Wolny
  15. Marian Materzok
  16. Bernard Godoj
  17. Rafał Wycisk
  18. Adrian Ceglarski
  19. Michał Gawdzik
  20. Michał Solecki
  21. Michał Góral
  22. Dariusz Łabaj
  23. Dawid Morkisz
  24. Jan Jaskot
  1.  ZESPÓŁ NR 1 – Wiesław Wardas
  2. ZESPÓŁ NR 2 – Jan Jaskot
  3. ZESPÓŁ NR 3 – Mariusz Famuła
  4. ZESPÓŁ NR 4 – Franciszek Wylenzek
  5. ZESPÓŁ NR 5 – Bernard Godoj
  6. ZESPÓŁ NR 6 – Stefan Kusz
  1. Przewodniczący: Tomasz Kurek
  2. Jacek Molenda
  3. Marcin Stokłosa
  4. Jacek Matus
  5. Mirosław Truchan
  6. Paweł Kunicki
  1. Przewodniczący: Zygmunt Łukaszczyk
  2. Artur Nizioł
  3. Mirosław Truchan
  4. Piotr Dytkowski
  5. Tomasz Męcik-Kronenberg
  1. Przewodniczący: Tomasz Jarek
  2. Wiceprzewodniczący: Piotr Kowalski
  3. Anna Stuglik- Rotarska
  4. Martin Bożek
  5. Piotr Trybalski
  1. Przewodniczący: Krzysztof Kubowicz
  2. Zastępca przewodniczącego: Wszołek Stanisław
  3. Sekretarz: Grzegorz Gdula
  4. Koziel Marian
  5. Kściuk Tomasz
  6. Kołacz Jacek
  7. Kaczmarek Rafał
  8. Kołodziejczyk Adam
  9. Kosakowski Jerzy
  10. Bronne Igor
  11. Gaik Witold
  12. Ożarowska Joanna
  13. Tomasz Parkitny
  14. Jarosław Warys
  15. Ostrowski Piotr
  16. Sikorski Andrzej

Koordynator ds. współpracy ze szkołami w zakresie prowadzenia edukacji przyrodniczo-łowieckiej i pracy wychowawczej wśród młodzieży, w tym z ochrony zwierzyny, opieki nad nią i zachowania naturalnego środowiska przyrodniczego:

1. Jacek Kołek

Osoby zainteresowane pracami w komisjach są proszone o zgłaszanie swojej kandydatury  na adres Łowczego Okręgowego m.gawdzik@pzlow.pl wraz z krótkim uzasadnieniem.