Komisje problemowe

 

Komisja Kynologiczna

LPNazwisko Imię
1Przewodniczący: Maryla Wic
2Dorota Parka
3Aleksander Bednarski
4Arkadiusz Waleczek
5Zdzisław Krawiec
6Sebastian Sułgut
7Tomasz Banyś
8Marcin Fojt
9Konrad Kuczera
10Robert Parka
11Sławomir Seweryn
12Andrzej Smułkowski
13Karina Trelińska
14Marcin Jaros

 

Komisja Egzaminacyjna

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Michał Góral
2Przedstawiciele PZŁ: Jan Warmusz, Aleksander Jewak, Sławomir Mroczek, Witold Brągiel, Jerzy Chrapka. Michał Gawdzik
3Przedstawiciel Marszałka Województwa: Szymon Kozioł
4Przedstawiciele Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych: Krzysztof Wiśniewski, Grzegorz Adamczyk, Cezary Wolny
5Przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji: Bogusław Sobota

 

Komisja Strzelecka

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Arkadiusz Boczkowski
2Zastępca Przewodniczącego ds składu sędziowskiego: Sławomir Wic
3Zastępca Przewodniczącego ds mediów i komunikacji społecznej: Marcin Stokłosa
4Zastępca Przewodniczącego ds strzelań MOP i parkurowych: Piotr Dytkowski
5Członkowie: Józef Gembalczyk, Paweł Hetmańczyk, Eugeniusz Bałaga, Denis Hink, Roman Bernacki, Łukasz Matuszczak, Michał Olender, Grzegorz Miciak, Michał Bogdański, Szymon Krakowski, Jarosław Szczepański, Tomasz Kściuk, Marcin Śląski

 

Komisja Łucznicza

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący: Przemysław Kuch
2Zastępca Przewodniczącego: Arkadiusz Głąb
3Marek Handzlik
4Dariusz Kalarus
5Tomasz Kurek
6Michał Nowakowski

 

Komisja Sokolnicza

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący: Marek Woźniak
2Krzysztof Szczypiński
3Agnieszka Pyc
4Witold Rosa
5Ireneusz Wasilewski
6Marcin Szczakiel
7Tomasz Zawadzak
8Aleksander Skrzydłowski
9Grzegorz Otrzonsek

 

Komisja Hodowlana

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Kazimierz Szydło
2Mariusz Góral
3Jerzy Hławiczka
4Paweł Kaleta
5Konrad Kuczera
6Krzysztof Lysik
7Piotr Tetla
8Grzegorz Cekus
9Wiesław Góral
10Piotr Wosinek
11Marek Dynowski

 

Komisja ds. Tradycji, Kultury i Promocji  Łowiectwa

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Tomasz Kędziora
2Zastępca przewodniczącego ds. promocji łowiectwa: Tomasz Borkowski
3Zastępca przewodniczącego ds. promocji dziczyzny: Mariusz Zalejski
4Zastępca przewodniczącego ds. edukacji: Jacek Kołek
5Zastępca przewodniczącego ds mediów: Piotr Piersiak
6Zastępca przewodniczącego ds informacji na stronie www: Andrzej Otrębski
7Zastępca przewodniczącego ds zdjęć: Marek Filipczyk
8Członkowie: Sonia Wilk, Tomasz Bula, Jan Gawdzik, Leszek Domogala, Wiesław Kucharski, Antoni Łaska, Helena Łaska, Jan Nowak, Jerzy Szołtys, Grzegorz Utracki, Marcin Deptuła, Jacek Bara, Waldemar Marek, Jacek Matus, Elena Gorywoda, Liliana Chmielarska, Jurek Gut, Bogdan Domagała, Sebastian Janda

 

Komisja Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Grzegorz Lewczuk
2Zastępcy Przewodniczącego: Franciszek Wylenzek, Wiesław Wardas
3Waldemar Bohosiewicz
4Witold Brągiel
5Jan Jaskot
6Mariusz Famuła
7Mateusz Branny
8Zbigniew Fijałkowski
9Stefan Kusz
10Marcin Kalka
11Dariusz Łabaj
12Dawid Morkisz
13Jan Biskupek
14Krzysztof Lysik
15Kamil Biziewski

 

Przedstawiciele ZO PZŁ w Katowicach do Komisji Międzynarodowej Wyceny Medalowej (CIC):

LPNazwisko i Imię
1Grzegorz Lewczuk
2Franciszek Wylenzek
3Krzysztof Lysik
4Mariusz Famuła

 

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału Samców Zwierzyny Płowej

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Wardas Wiesław
2Waldemar Bohosiewicz
3Witold Brągiel
4Grzegorz Brom
5Zbigniew Galwas
6Alojzy Mamok
7Ryszard Paszenda
8Sebastian Sułgut
9Kazimierz Szydło
10Mariusz Famuła
11Stefan Kusz
12Franciszek Wylenzek
13Tomasz Kurek
14Cezary Wolny
15Marian Materzok
16Bernard Godoj
17Rafał Wycisk
18Adrian Ceglarski
19Michał Gawdzik
20Zbigniew Fijałkowski
21Michał Góral
22Dariusz Łabaj
23Dawid Morkisz
24Jan Jaskot
25Szymon Brańka
26Henryk Grzesło
27Kamil Biziewski
28Michał Solecki

 

Zespoły- Przewodniczący

LPNazwisko i Imię
1ZESPÓŁ NR 1 – Wiesław Wardas
2ZESPÓŁ NR 2 – Jan Jaskot
3ZESPÓŁ NR 3 – Mariusz Famuła
4ZESPÓŁ NR 4 – Franciszek Wylenzek
5ZESPÓŁ NR 5 – Bernard Godoj
6ZESPÓŁ NR 6 – Stefan Kusz

 

Zespół ds. Kontroli Kół Łowieckich

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący: Tomasz Kurek
2Jacek Molenda
3Marcin Stokłosa
4Jacek Matus
5Mirosław Truchan
6Paweł Kunicki

 

Zespół ds. Kontaktów Międzynarodowych

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Zygmunt Łukaszczyk
2Artur Nizioł
3Mirosław Truchan
4Piotr Dytkowski
5Tomasz Męcik-Kronenberg

 

Komisja Prawna

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący: Tomasz Jarek
2Wiceprzewodniczący: Piotr Kowalski
3Anna Stuglik- Rotarska
4Martin Bożek
5Piotr Trybalski

 

Komisja Logistyki i Wsparcia

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący: Krzysztof Kubowicz
2Zastępca przewodniczącego: Wszołek Stanisław
3Sekretarz: Grzegorz Gdula
4Koziel Marian
5Kściuk Tomasz
6Kołacz Jacek
7Kaczmarek Rafał
8Kołodziejczyk Adam
9Kosakowski Jerzy
10Bronne Igor
11Gaik Witold
12Ożarowska Joanna
13Tomasz Parkitny
14Jarosław Warys
15Ostrowski Piotr
16Sikorski Andrzej
 
Koordynator ds. współpracy ze szkołami w zakresie prowadzenia edukacji przyrodniczo-łowieckiej i pracy wychowawczej wśród młodzieży, w tym z ochrony zwierzyny, opieki nad nią i zachowania naturalnego środowiska przyrodniczego:
LPImię i nazwisko
1Jacek Kołek
 
 
Osoby zainteresowane pracami w komisjach są proszone o zgłaszanie swojej kandydatury  na adres Łowczego Okręgowego m.gawdzik@pzlow.pl wraz z krótkim uzasadnieniem.