Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Katowice

Szkolenie weterynaryjne online 16-17 marca lub 13-14 kwietnia

Szkolenie weterynaryjne ON-LINE

Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach wyznacza dwa terminy  szkoleń  z zakresu wiedzy wymaganej od osób, które polują na zwierzęta łowne z zamiarem wprowadzenia na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego pozyskanych z tych zwierząt, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 roku w sprawie przeprowadzenia szkoleń myśliwych.

Szkolenie odbywać się będzie w trybie zdalnym przy wykorzystaniu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu muszą posiadać sprzęt komputerowy z dostępem do internetu i aplikację Microsoft Teams  umożliwiającą połączenie audiowizualne z wykładowcami podczas wykładu. Dwudniowe szkolenie zakończy się wystawieniem zaświadczenia.

Terminy szkoleń do wyboru:

16-17.03.2024

lub

13-14. 04.2024

 

  1. Zapisy indywidualne:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie opłaty za szkolenie w wysokości 150,00zł na konto Zarządu Okręgowego PZŁ w Katowicach (Bank ING 58 1050 1243 1000 0090 7592 9530). Powyższe dotyczy osób wykupujących szkolenie indywidualnie z własnych środków- nie wystawiamy faktury.

Potwierdzenie opłaty za szkolenie i NR PESEL, nr telefonu należy wysłać z adresu e-mail uczestnika szkolenia   na adres e-mail: kursy.katowice@pzlow.pl  wskazując także wybraną datę szkolenia.

 

Zgłoszenia  na oba szkolenia przyjmujemy od dnia ukazania się ogłoszenia, do:

  1. W przypadku kursu marcowego do 10.03.2024
  2. W przypadku kursu kwietniowego do 25.03.2024

 

  1. Promocja dla kół: 60 zł za każdego uczestnika jeśli zapisze min. 50 % członków- należy wysłać na maila zbiorczą listę uczestników w edytowalnym formacie i potwierdzenie przelewu wg poniższego wzoru. (Na tej podstawie zostanie wystawiona faktura na koło).

                Wzór listy:

Imię i nazwisko Pesel e-mail uczestnika Telefon uczestnika

 

 Potwierdzenie opłaty za szkolenie, listę uczestników należy wysłać z adresu e-mail koła na adres email: kursy.katowice@pzlow.pl wskazując także wybraną datę szkolenia. Zgłoszenia  na oba kursy przyjmujemy od dnia ukazania się ogłoszenia, do:

  1. a) W przypadku kursu marcowego do 10.03.2024
  2. b) W przypadku kursu kwietniowego do 25.03.2024

 

  1. Jeśli koła łowieckie chciałyby pokryć koszty szkolenia dla pojedynczych myśliwych z koła, również prosimy o zgłaszanie oraz dokonanie płatności poprzez koło łowieckie (po 150 zł od osoby). Wówczas również wystawimy fakturę na koło.

Potwierdzenie opłaty za szkolenie, listę uczestników według powyższego wzoru należy wysłać z adresu e-mail koła na adres email: kursy.katowice@pzlow.pl  wskazując także wybraną datę szkolenia.

Zgłoszenia  na oba kursy przyjmujemy od dnia ukazania się ogłoszenia, do:

  1. a) W przypadku kursu marcowego do 10.03.2024
  2. b) W przypadku kursu kwietniowego do 25.03.2024

 

Na podane adres e-mail uczestnika szkolenia prześlemy kody dostępowe do aplikacji na ok. 2 dni przed szkoleniem (prosimy sprawdzać również folder spam w poczcie).

 

Łowczy Okręgowy

Michał Gawdzik

Szkolenie weterynaryjne ON-line

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱